• Σάββατο
  • 06/12
  • 09:45
    • Eurosport
    • Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
    • HS 138, Lillehammer/Νορβηγία
  • 10:45
    • Eurosport
    • Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο
    • Γυναίκες 5χλμ. – Ελεύθερη τεχνική
  • 12:15
    • Eurosport
    • Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
    • Σπριντ ανδρών, Ostersund
  • 13:00
    • Eurosport 2
    • Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
    • Gundersen, Lillehammer/Νορβηγία
  • 13:45
    • Eurosport
    • Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο
    • Ανδρες 10χλμ. – Ελεύθερη τεχνική
  • 14:00
    • OTE Sport 5
    • Κάιζερσλαουτερν – Άουε
    • Bundesliga 2
  • 14:45
    • OTE Sport 1
    • Νιουκάστλ – Τσέλσι
    • Premier League
  • 15:00
    • Eurosport 2
    • UK Championship
    • Ημιτελικά, York/Ηνωμένο Βασίλειο
  • 15:00
    • Novasports 3
    • Βέροια – Πλατανιάς
    • Super League
  • 15:30
    • Eurosport
    • Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
    • Σπριντ γυναικών, Ostersund
  • 15:45
    • Action 24
    • Ζενίτ – Κρασνοντάρ
    • Πρωτάθλημα Ρωσίας
  • 16:30
    • OTE Sport 4
    • Γκλάντμπαχ – Χέρτα
    • Bundesliga
  • 16:30
    • ΟΤΕ Sport 6
    • Κολονία – Άουγκσμπουργκ
    • Bundesliga
  • 16:30
    • OTE Sport 5
    • Ανόβερο – Βόλφσμπουργκ
    • Bundesliga
  • 16:30
    • OTE Sport 3
    • Στουτγάρδη – Σάλκε
    • Bundesliga
  • 17:00
    • OTE Sport 1
    • Στόουκ – Άρσεναλ
    • Premier League
  • 17:00
    • Novasports 7
    • Ορεστιάδα – Ολυμπιακός
    • Volley League
  • 17:00
    • Novasports 2 – HD2
    • Πανελευσινιακός – ΚΑΟΔ
    • Basket League
  • 17:00
    • Novasports 2 – HD2
    • ΑΕ Νέας Κηφισιάς – Ρέθυμνο
    • Basket League
  • 17:00
    • Novasports 2 – HD2
    • Κολοσσός – Τρίκαλα
    • Basket League
  • 17:00
    • Novasports 2 – HD2
    • Άρης – ΑΕΚ
    • Basket League
  • 17:00
    • Eurosport
    • Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο
    • Lillehammer, Νορβηγία
  • 17:00
    • Novasports 1 – HD1
    • Απόλλων Πατρών – ΠΑΟΚ
    • Basket League
  • 17:00
    • OTE Sport 2
    • Έλτσε – Ατλέτικο Μαδρίτης
    • La Liga
  • 17:15
    • Novasports 3
    • Κέρκυρα – Ατρόμητος
    • Super League
  • 17:30
    • ΝΕΡΙΤsports
    • ΑΕΚ – Ηλιούπολη
    • Α1 γυναικών
  • 18:00
    • Novasports 6
    • Παρί Σεν Ζερμέν – Ναντ
    • Ligue 1
  • 18:00
    • Action 24
    • Ρίο Άβε – Ζιλ Βισέντε
    • Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
  • 18:30
    • Novasports 4
    • Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
    • Basket League
  • 19:00
    • OTE Sport 4
    • Ρόμα – Σασουόλο
    • Serie A
  • 19:00
    • Eurosport 2
    • Παγκόσμιο κύπελλο γυναικών
    • Κλήρωση, Καναδάς
  • 19:00
    • OTE Sport 2
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο – Κόρδοβα
    • La Liga
  • 19:30
    • Novasports 1 – HD1
    • Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα
    • Super League
  • 19:30
    • OTE Sport 1
    • Μάντσεστερ Σίτι – Έβερτον
    • Premier League
  • 19:30
    • OTE Sport 3
    • Μπάγερν Μονάχου – Μπάγερ Λεβερκούζεν
    • Bundesliga
  • 19:45
    • Eurosport
    • Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
    • Super-G ανδρών, Beaver Creek/ΗΠΑ
  • 20:00
    • Eurosport 2
    • Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο
    • Σκυτ/δρομία ομάδων, Lake Placid/ΗΠΑ
  • 20:45
    • Eurosport 2
    • UK Championship
    • Ημιτελικά, York/Ηνωμένο Βασίλειο
  • 21:00
    • Novasports 2 – HD2
    • Σεντ Ετιέν – Μπαστιά
    • Ligue 1
  • 21:00
    • OTE Sport 2
    • Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα
    • La Liga
  • 21:30
    • Eurosport
    • Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
    • Ελεύθερη κατάβαση γυναικών, Καναδάς
  • 21:45
    • OTE Sport 1
    • Τορίνο – Παλέρμο
    • Serie A
  • 21:45
    • Novasports 3
    • Άγιαξ – Βίλεμ
    • Πρωτάθλημα Ολλανδίας
  • 22:00
    • ΟΤΕ Sport 6
    • Ράιν Νέκαρ Λέβεν – Βέσπρεμ
    • Champions League
  • 22:15
    • Action 24
    • Ακαντέμικα – Πόρτο
    • Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
  • 23:00
    • OTE Sport 2
    • Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Μάλαγα
    • La Liga
  • 03:00
    • OTE Sport 3
    • Σικάγο Μπουλς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
    • ΝΒΑ