Menu

Πρόβλημα με πολυκατοικία που πέφτουν μπάζα. 

αθλουπολη

Το προβλημα υπάρχει σε μια μονοκατοικια στην οδό Κυπρου 116 . Πέφτουν μπάζα και σαθρά υλικά απο τον 4ο όροφο στο πεζοδρόμιο της οδού  Κύπρου με σοβαρό Κίνδυνο Τραυματισμού. 
ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ 
ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΑΙΔΙΑ

Categories:   Επικαιρότητα, Τοπικά

Comments

Απάντηση

Αρέσει σε %d bloggers: