Menu

Κανονικες χωματερες οι δρομοι σε κτηματα

αθλουπολη

Στην οδο Αρχαίας Κορίνθου βρισκονται πεταμενα πολλά σκουπίδια εδω και καιρό …..Στο σημείο λείπει ο κάδος που δεν τον αντικαταστήσαν όταν χάλασε ο προηγούμενος……..

Άλλο ένα σημείο έξω από την εκκλησία του Αγίου Γερασίμου.

Από την άλλη μετα απο μια σειρά από καταγγελίες καθαριστηκε χώρος που ήταν παιδική χαρά.

Οι εικόνες από τον Ανδρέα Πουλο.

αθλουπολη

Categories:   Τοπικά

Comments

Απάντηση