Menu

Ένα μήνα ένα βουνό από κλαδιά και σκουπίδια περιμένουν να τα μαζέψουν…

αθλουπολη

Αυτή η εικόνα υπάρχει πάνω από ένα μήνα στην οδό Πηγασου 34 στο κέντρο της Κορίνθου.

Οι κάτοικοι μας ενημέρωσαν ότι εχουν παρει τηλεφωνα στο δημο, εχουν επικοινωνησει με την υπηρεσια, αλλα ακόμα εκεί είναι.

Μάλιστα βρίσκονται σε είσοδο σπιτιού ατόμου με κινητικές δυσκολίες…

αθλουπολη

Categories:   Τοπικά

Comments

Απάντηση